Brak terminuBZP
Sukcesywna dostawa warzyw i owoców
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy455 130,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta455 130,00 PLN
Najdroższa oferta479 560,88 PLN
Taniej od najdroższej24 430,88 PLN5% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5%
455 130,00 PLN
najtańsza · wybrana479 560,88 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana479 560,88 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
NIP7781128565
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Poznań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)15300000-1 — Żywność i napoje
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405272
Data publikacji25.08.2026 09:41
Kody CPV
15300000-1Żywność i napoje
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a7e4e185-053e-494e-844c-48c46e2bfcd8