Brak terminuBZP
ZAKUP ODZIEŻY OCHRONNEJ I ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ DLA PRACOWNIKÓW RON
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy483 161,47 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta144 986,25 PLN
Najdroższa oferta170 660,04 PLN
Taniej od najdroższej25 673,79 PLN15% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+18%
144 986,25 PLN
najtańsza170 660,04 PLN
najdroższa
najtańsza170 660,04 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Poznań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)35113400-3 — Odzież ochronna i zabezpieczająca
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405131
Data publikacji25.08.2026 08:59
Kody CPV
35113400-3Odzież ochronna i zabezpieczająca
18443300-9Nakrycia głowy
18141000-9Rękawice robocze
18212000-8Płaszcze
18110000-3Odzież branżowa
18200000-1Odzież wierzchnia
18323000-9Szelki
18330000-1Koszulki i koszule
18410000-6Odzież specjalna
18813200-3Pantofle
18400000-3Odzież specjalna i dodatki
33734000-4Okulary
18830000-6Obuwie ochronne
18813000-1Obuwie z cholewkami ze skóry
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ff68de71-ecb7-4b04-a8b9-501e1845af0b