Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej nr 110176E Szydłów Kolonia - Kamocinek, Gmina Grabica, powiat piotrkowski, woj. łódzkie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW "ERBEDIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski
Wartość umowy1 474 144,77 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 474 144,77 PLN
Najdroższa oferta2 342 314,03 PLN
Taniej od najdroższej868 169,26 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+59%
1 474 144,77 PLN
najtańsza · wybrana2 342 314,03 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 342 314,03 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grabica). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405575
Data publikacji25.08.2026 10:58
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fb5e909d-f8ce-4cef-9645-aa61622c494e