Brak terminuBZP
Zakup i dostawa zestawów do wertebroplastyki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy170 640,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta170 640,00 PLN
Najdroższa oferta170 640,00 PLN
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie
MiastoKraków
WojewództwoMałopolskie
NIP6782680028
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kraków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33183100-7 — Implanty ortopedyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405690
Data publikacji25.08.2026 11:23
Kody CPV
33183100-7Implanty ortopedyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-081c6e04-b526-427c-984e-f2026c723fcd