Brak terminuBZP
Wymiana pokrycia dachu na segmentach S5 i S6 z uzupełnieniem ocieplenia, częściową wymianą elementów więźby dachowej i remont balkonu w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Podwale 11 w Lublinie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 938 972,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 938 972,00 PLN
Najdroższa oferta1 968 000,00 PLN
Taniej od najdroższej29 028,00 PLN1% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1%
1 938 972,00 PLN
najtańsza · wybrana1 968 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 968 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405973
Data publikacji25.08.2026 12:27
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45261000-4Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45312310-3Ochrona odgromowa
45320000-6Roboty izolacyjne
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-18b334d5-b06f-4121-a777-10fd1f279c6a