Brak terminuBZP
Dostawa i montaż dwóch drzwi zewnętrznych otwieranych automatycznie w Zespole szkół w Libiążu, finansowane ze środków projektu „Wsparcie kształcenia zawodowego na terenie MOF Chrzanowa
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy73 800,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta73 800,00 PLN
Najdroższa oferta118 725,75 PLN
Taniej od najdroższej44 925,75 PLN38% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+61%
73 800,00 PLN
najtańsza · wybrana118 725,75 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana118 725,75 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Chrzanów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)44221200-7 — Drzwi
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406950
Data publikacji26.08.2026 00:28
Kody CPV
44221200-7Drzwi
45421131-1Instalowanie drzwi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-64971cf6-680e-42d5-9d26-3bca45091010