Brak terminuBZP
Przebudowa i remonty dróg powiatowych mieszanką mineralno-asfaltową.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 084 111,55 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta471 787,50 PLN
Najdroższa oferta770 000,00 PLN
Taniej od najdroższej298 212,50 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+63%
471 787,50 PLN
najtańsza770 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza770 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Brzesko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406961
Data publikacji26.08.2026 07:11
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-29c19ace-68dc-47ea-8e44-247d96d4fd1e