Brak terminuBZP
,,Termomodernizacja wraz ze zmianą pokrycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Beznazwa - etap II"
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy296 050,32 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta296 050,32 PLN
Najdroższa oferta432 568,00 PLN
Taniej od najdroższej136 517,68 PLN32% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+46%
296 050,32 PLN
najtańsza · wybrana432 568,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana432 568,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Władysławów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406972
Data publikacji26.08.2026 07:28
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-225eddd8-c6f9-4b24-a097-44ed91fea33f