Brak terminuBZP
RZP-29/KJ/2026 - Sprzęt do operacji ortopedycznych umowy komisowe i zwykłe
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy346 394,60 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta134 129,40 PLN
Najdroższa oferta212 265,20 PLN
Taniej od najdroższej78 135,80 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+58%
134 129,40 PLN
najtańsza212 265,20 PLN
najdroższa
najtańsza212 265,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP1131144295
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406997
Data publikacji26.08.2026 07:45
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu31.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f5d5cce8-e7de-4c89-a8aa-95c25c4a7cdb