Brak terminuBZP
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu DK72 na odc. Głuchów - Złota w woj. łódzkim
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy6 697 484,07 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta6 697 484,07 PLN
Najdroższa oferta6 697 484,07 PLN
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI
MiastoŁódź
WojewództwoŁódzkie
NIP7251713273
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łódź). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233260-9 — Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406993
Data publikacji26.08.2026 07:43
Kody CPV
45233260-9Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-09e27826-5fb1-4bb7-a5f7-b5a48d29fc2d