Brak terminuBZP
BZP.272.34.2026.AR Budowa nowych aplikacji mapowych w GIS Podlasia usprawniających przetwarzanie informacji przestrzennej województwa podlaskiego.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy77 490,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta77 490,00 PLN
Najdroższa oferta207 870,00 PLN
Taniej od najdroższej130 380,00 PLN63% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+168%
77 490,00 PLN
najtańsza · wybrana207 870,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana207 870,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Białystok). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72310000-1 — Usługi przetwarzania danych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407007
Data publikacji26.08.2026 07:52
Kody CPV
72310000-1Usługi przetwarzania danych
72265000-0Usługi konfiguracji oprogramowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a27b15d6-0f1a-40ae-a336-335fe9d01e8c