Brak terminuBZP
Dostawa wyposażenia laboratorium druku przyrostowego oraz pozostałego wyposażenia laboratorium (zamówienie z podziałem na 9 części)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy95 457,96 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta651,90 PLN
Najdroższa oferta63 702,19 PLN
Taniej od najdroższej63 050,29 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+9672%
651,90 PLN
najtańsza63 702,19 PLN
najdroższa
najtańsza63 702,19 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34730000-3 — Sprzęt transportowy
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407038
Data publikacji26.08.2026 08:02
Kody CPV
34730000-3Sprzęt transportowy
43800000-1Urządzenia warsztatowe
31700000-3Sprzęt elektryczny
38000000-5Sprzęt laboratoryjny
42962000-7Urządzenia drukujące i graficzne
30237200-1Akcesoria komputerowe
31680000-6Elektryczne artykuły i akcesoria
44212250-6Maszty
39151200-7Stoły robocze
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1daf6bf8-ea3e-4c46-b4c7-2b71a2da7148