Brak terminuBZP
Modernizacja oświetlenia ulicznego ul. Piłsudskiego w Krynicy-Zdroju
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy525 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta525 000,00 PLN
Najdroższa oferta746 000,00 PLN
Taniej od najdroższej221 000,00 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+42%
525 000,00 PLN
najtańsza · wybrana746 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana746 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krynica-Zdrój). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407036
Data publikacji26.08.2026 08:01
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1c6461e6-8d72-4adb-b993-e694093c90f0