Brak terminuBZP
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego - Park w Lipnie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy929 886,15 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta929 886,15 PLN
Najdroższa oferta1 474 770,00 PLN
Taniej od najdroższej544 883,85 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+59%
929 886,15 PLN
najtańsza · wybrana1 474 770,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 474 770,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lipno). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233200-1 — Roboty w zakresie różnych nawierzchni
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406982
Data publikacji26.08.2026 07:36
Kody CPV
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
43325000-7Wyposażenie parków i placów zabaw
45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5b4d0ade-54d7-4b8e-a736-1325efd2ff87