Brak terminuBZP
Remont drogi wojewódzkiej nr 537 Lubawa - Pawłowo w lok od km 12+998 do km 16+650 (Marwałd).
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 337 794,21 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 337 794,21 PLN
Najdroższa oferta9 763 740,00 PLN
Taniej od najdroższej6 425 945,79 PLN66% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+193%
3 337 794,21 PLN
najtańsza · wybrana9 763 740,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana9 763 740,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407002
Data publikacji26.08.2026 07:49
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-aad8a402-b99a-4226-8d7a-fac3579b7152