Brak terminuBZP
Dostawa wyrobów piekarsko-ciastkarskich dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej cz. (II)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy143 546,55 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta68 554,50 PLN
Najdroższa oferta75 800,55 PLN
Taniej od najdroższej7 246,05 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11%
68 554,50 PLN
najtańsza75 800,55 PLN
najdroższa
najtańsza75 800,55 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej
MiastoBochnia
WojewództwoMałopolskie
NIP8681604021
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bochnia). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)15812000-3 — Wyroby ciastkarskie i ciasta
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407028
Data publikacji26.08.2026 07:59
Kody CPV
15812000-3Wyroby ciastkarskie i ciasta
15811000-6Pieczywo
15811100-7Chleb
15811400-0Bułeczki
15810000-9Żywność i napoje
15812100-4Wyroby ciastkarskie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-56ac290b-61f8-4f60-b145-84ddb2238fdb