Brak terminuBZP
TP/US/73/26 Usługa zapewnienia przez Wykonawcę obsady należącej do Zamawiającego karetki typu N - II.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy675 648,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta675 648,00 PLN
Najdroższa oferta675 648,00 PLN
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.GROMKOWSKIEGO
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
NIP8951631106
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79625000-1 — Usługi w zakresie pozyskiwania personelu medycznego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406985
Data publikacji26.08.2026 07:39
Kody CPV
79625000-1Usługi w zakresie pozyskiwania personelu medycznego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a6a4eeac-0a27-41a1-8f8d-b1039988b74d