Brak terminuBZP
Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności – dokumentacja techniczno - budowalna
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy287 820,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta287 820,00 PLN
Najdroższa oferta526 440,00 PLN
Taniej od najdroższej238 620,00 PLN45% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+83%
287 820,00 PLN
najtańsza · wybrana526 440,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana526 440,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71320000-7 — Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407052
Data publikacji26.08.2026 08:09
Kody CPV
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b6967762-ae44-468f-8834-f4e3d6a7bf40