Brak terminuBZP
Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 554 w m. Kikół" - opracowanie dokumentacji projektowej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy409 098,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta409 098,00 PLN
Najdroższa oferta409 098,00 PLN
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewództwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
MiastoBydgoszcz
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP9561969536
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bydgoszcz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71320000-7 — Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406956
Data publikacji26.08.2026 07:00
Kody CPV
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-60097954-4cb6-4022-9a7d-2e6505893169