Brak terminuBZP
Ochrona populacji bociana białego w województwie warmińsko-mazurskim – budowa słupów z platformami – 15 zadań
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy140 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta9 128,00 PLN
Najdroższa oferta9 348,00 PLN
Taniej od najdroższej220,00 PLN2% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2%
9 128,00 PLN
najtańsza9 348,00 PLN
najdroższa
najtańsza9 348,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaREGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W OLSZTYNIE
MiastoOlsztyn
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP7393716175
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90721700-4 — Usługi ochrony gatunków zagrożonych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406976
Data publikacji26.08.2026 07:31
Kody CPV
90721700-4Usługi ochrony gatunków zagrożonych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5ad2a357-4ca1-4f71-9554-5cee0cbfaa59