Brak terminuBZP
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Jabłonka Centrum, Jabłonka Bory i Orawka.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy270 600,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta270 600,00 PLN
Najdroższa oferta1 320 558,75 PLN
Taniej od najdroższej1 049 958,75 PLN80% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+388%
270 600,00 PLN
najtańsza · wybrana1 320 558,75 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 320 558,75 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jabłonka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45332000-3 — Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407070
Data publikacji26.08.2026 08:17
Kody CPV
45332000-3Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-74a412b3-89d9-4cec-b7c4-5679592053c4