Brak terminuBZP
Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Mierzęcice” - Dostawa zasilaczy awaryjnych UPS do serwerów wraz z dedykowanymi modułami bateryjnymi
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy64 006,81 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta52 029,00 PLN
Najdroższa oferta70 852,92 PLN
Taniej od najdroższej18 823,92 PLN27% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+36%
52 029,00 PLN
najtańsza70 852,92 PLN
najdroższa
najtańsza70 852,92 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mierzęcice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31154000-0 — Bezprzestojowe źródła energii
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407072
Data publikacji26.08.2026 08:20
Kody CPV
31154000-0Bezprzestojowe źródła energii
31682530-4Awaryjne urządzenia energetyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-051a5bdc-6edf-471b-ae6c-a2ba4683b9ae