Brak terminuBZP
Przebudowa dróg i remonty chodników na terenie gminy Goniądz
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy414 941,39 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta99 663,92 PLN
Najdroższa oferta426 234,40 PLN
Taniej od najdroższej326 570,48 PLN77% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+328%
99 663,92 PLN
najtańsza426 234,40 PLN
najdroższa
najtańsza426 234,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Goniądz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407112
Data publikacji26.08.2026 08:32
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233223-8Wymiana nawierzchni drogowej
45233253-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4ced714f-5000-4888-832b-e891af57e2c2