Brak terminuBZP
Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” realizowanego przez Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w ramach Inwestycji C3.1.1
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 587 376,50 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta504 828,90 PLN
Najdroższa oferta1 082 547,60 PLN
Taniej od najdroższej577 718,70 PLN53% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+114%
504 828,90 PLN
najtańsza1 082 547,60 PLN
najdroższa
najtańsza1 082 547,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaElbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
MiastoElbląg
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP5780002157
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Elbląg). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)30200000-1 — Urządzenia komputerowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407066
Data publikacji26.08.2026 08:15
Kody CPV
30200000-1Urządzenia komputerowe
32420000-3Urządzenia sieciowe
32422000-7Elementy składowe sieci
32424000-1Infrastruktura sieciowa
48730000-4Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
48900000-7Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72000000-5Informatyka
72263000-6Usługi wdrażania oprogramowania
72265000-0Usługi konfiguracji oprogramowania
73431000-2Testy i ocena sprzętu bezpieczeństwa
48800000-6Systemy i serwery informacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-86fdad2b-0714-43a9-9e55-e7481d2ba7f1