Brak terminuBZP
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Żary
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy375 977,79 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta123 511,68 PLN
Najdroższa oferta518 595,22 PLN
Taniej od najdroższej395 083,54 PLN76% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+320%
123 511,68 PLN
najtańsza518 595,22 PLN
najdroższa
najtańsza518 595,22 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Żary). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406990
Data publikacji26.08.2026 07:42
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d65ad1b3-48e0-4916-84a1-284eee162699