Brak terminuBZP
Dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń do pobierania opłat (parkometrów) za postój pojazdów na terenie Strefy Płatnego Parkowania w Nowym Targu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy517 387,20 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta517 387,20 PLN
Najdroższa oferta845 000,00 PLN
Taniej od najdroższej327 612,80 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+63%
517 387,20 PLN
najtańsza · wybrana845 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana845 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Nowy Targ). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38730000-1 — Parkometry
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406991
Data publikacji26.08.2026 07:43
Kody CPV
38730000-1Parkometry
51214000-5Usługi instalowania parkometrów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu31.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-10d05106-2d4d-420c-b174-24acdc4ca931