Brak terminuBZP
Wykonanie generalnego pomiar hałasu oraz strategicznych map hałasu dla dróg wojewódzkich woj. pom. o natężeniu ruchu powyżej 3 000 000 pojazdów rocznie.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy289 050,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta289 050,00 PLN
Najdroższa oferta602 454,00 PLN
Taniej od najdroższej313 404,00 PLN52% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+108%
289 050,00 PLN
najtańsza · wybrana602 454,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana602 454,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gdańsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90742100-1 — Usługi w zakresie kontroli hałasu
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407369
Data publikacji26.08.2026 09:49
Kody CPV
90742100-1Usługi w zakresie kontroli hałasu
90742200-2Usługi w zakresie ochrony przed hałasem
90742400-4Usługi doradcze w zakresie nadmiernego hałasu
71313100-6Usługi doradcze w zakresie kontroli hałasu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fd1869a1-61a2-4b35-886d-49c0b4611d98