Brak terminuBZP
BZP.271.22.2026 Przebudowa, remont i ocieplenie budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z przebudową instalacji gazowej przy ul. Sobieskiego 21, 21a w Tarnowskich Górach
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 851 240,81 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 851 240,81 PLN
Najdroższa oferta4 414 480,80 PLN
Taniej od najdroższej1 563 239,99 PLN35% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+55%
2 851 240,81 PLN
najtańsza · wybrana4 414 480,80 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 414 480,80 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Tarnowskie Góry). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407413
Data publikacji26.08.2026 09:57
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112450-4Roboty wykopaliskowe na terenach archeologicznych
45320000-6Roboty izolacyjne
45223000-6Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223220-4Roboty zadaszeniowe
45233000-9Roboty budowlane
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233260-9Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261400-8Pokrywanie
45262522-6Roboty murarskie
45262670-8Obróbka metali
45343000-3Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45410000-4Tynkowanie
45421100-5Roboty budowlane
45421132-8Instalowanie okien
45421131-1Instalowanie drzwi
45443000-4Roboty elewacyjne
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45331000-6Roboty budowlane
45332000-3Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0Roboty instalacyjne gazowe
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315600-4Instalacje niskiego napięcia
45315700-5Instalowanie stacji rozdzielczych
45317300-5Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45312310-3Ochrona odgromowa
45314300-4Instalowanie infrastruktury okablowania
45311100-1Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9e0df24d-59be-4694-9c8d-4bcd6fb86dc8