Brak terminuBZP
Przygotowanie i przeprowadzenie usług szkoleniowych dla kadry administracyjnej i zarządzającej Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie – 12 części
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy102 760,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 100,00 PLN
Najdroższa oferta45 600,00 PLN
Taniej od najdroższej43 500,00 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2071%
2 100,00 PLN
najtańsza45 600,00 PLN
najdroższa
najtańsza45 600,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kraków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)80000000-4 — Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407137
Data publikacji26.08.2026 08:41
Kody CPV
80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-15a119f6-052c-4498-8c35-a32dfd19720f