Brak terminuBZP
Zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu elektronicznego do nowo wybudowanego Przedszkola Publ. nr 7, w ram. reali. zad. inwest. pn.: „Budowa budynku użyteczności publicznej–projekt demonstracyjny(.)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy114 390,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta109 396,20 PLN
Najdroższa oferta157 538,40 PLN
Taniej od najdroższej48 142,20 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+44%
109 396,20 PLN
najtańsza157 538,40 PLN
najdroższa
najtańsza157 538,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dzierżoniów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)32322000-6 — Urządzenia multimedialne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407140
Data publikacji26.08.2026 08:43
Kody CPV
32322000-6Urządzenia multimedialne
30213100-6Komputery przenośne
30121200-5Urządzenia fotokopiujące
30231300-0Monitory ekranowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c56d9a30-a90f-431a-9cb4-54402d3f5d93