Brak terminuBZP
Modernizacja fragmentu drogi ul. Polnej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy555 754,84 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta555 754,84 PLN
Najdroższa oferta758 438,26 PLN
Taniej od najdroższej202 683,42 PLN27% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+36%
555 754,84 PLN
najtańsza · wybrana758 438,26 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana758 438,26 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łaziska Górne). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407152
Data publikacji26.08.2026 08:46
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233000-9Roboty budowlane
45233223-8Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-566f6fa1-4798-4d23-8eff-65e6648c6d47