Brak terminuBZP
Wykonywanie remontów nawierzchni jezdni na sieci dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział Opole Rejon w Opolu w terminie do 30.06.2029 r.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy9 959 556,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta9 959 556,00 PLN
Najdroższa oferta17 435 250,00 PLN
Taniej od najdroższej7 475 694,00 PLN43% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+75%
9 959 556,00 PLN
najtańsza · wybrana17 435 250,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana17 435 250,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU
MiastoOpole
WojewództwoOpolskie
NIP7540003773
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Opole). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407584
Data publikacji26.08.2026 10:41
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233141-9Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
45233221-4Malowanie nawierzchi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d626b79b-8a62-4e72-9980-ce7d848ca104