Brak terminuBZP
Budowa, rozbudowa i remont systemu gospodarki wodnej na terenie Gminy Biłgoraj - II etap
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 035 014,50 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta29 520,00 PLN
Najdroższa oferta3 298 819,97 PLN
Taniej od najdroższej3 269 299,97 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11075%
29 520,00 PLN
najtańsza3 298 819,97 PLN
najdroższa
najtańsza3 298 819,97 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Biłgoraj). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00408323
Data publikacji26.08.2026 13:23
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8Roboty budowlane
45233226-9Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45252126-7Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45332200-5Roboty instalacyjne hydrauliczne
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314300-4Instalowanie infrastruktury okablowania
45223100-7Montaż konstrukcji metalowych
48510000-6Pakiety oprogramowania komunikacyjnego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7ab4a026-187e-4f6e-8060-2b7f2c8b19b5