Brak terminuBZP
UBEZPIECZENIE MIENIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI GMINY LELKOWO
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy145 740,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta3 555,00 PLN
Najdroższa oferta197 013,00 PLN
Taniej od najdroższej193 458,00 PLN98% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5442%
3 555,00 PLN
najtańsza197 013,00 PLN
najdroższa
najtańsza197 013,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lelkowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)66510000-8 — Usługi ubezpieczeniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00408875
Data publikacji26.08.2026 15:15
Kody CPV
66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
66515000-3Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
66516000-0Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
66512100-3Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66514110-0Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
66516100-1Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-609704a5-262d-440a-b39b-153bafd30ecd