Przetarg nieograniczony
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sobków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
Kody CPV
Analiza rynkowa i konkurencja
W skrócie
Zamówienie obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy, w tym od nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, punktu selektywnej zbiórki oraz koszy ulicznych. Ogółem około 4676 Mg odpadów w dwuletnim okresie.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie lub dostęp do instalacji do odzysku lub unieszkodliwienia odpadów
- Rejestracja instalacji w Centralnym Rejestrze Baz Danych o Wytwórcach i Obiegach Opadów
- Doświadczenie w odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych
- Pojazdy do transportu odpadów komunalnych przystosowane do tego celu
- Zdolność techniczna do selektywnego zagospodarowania odpadów
- Ubezpieczenie działalności związanej z odpadami komunalnymi
Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).
Zapytaj o ten przetarg
Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.
Konkurencja i ceny — Ścieki, odpady, środowisko
W kategorii Ścieki, odpady, środowisko rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 2,5 oferty (konkurencja średnia); 53% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 389 268,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 180 810,00 PLN do 813 010,00 PLN.
Na podstawie 35 707 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko.
Sprawdź opłacalność startu
Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.
Analiza rynkowa
Przedmiot zamówienia
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sobków od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu oraz zagospodarowaniu (odzysku lub unieszkodliwieniu) całej ilości odpadów komunalnych:
a) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych;
b) od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych w tym z terenów użyteczności publicznej tj. jednostek organizacyjnych, obiektów Miasta i Gminy;
c) od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe,
d) z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Sobkowie;
e) z przystanków gdzie zamontowane są kosze uliczne.
System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej oraz odpadów pochodzących z cmentarzy.
Szacunkowa ilość do odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sobków w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r.:
1) odpady zmieszane – 2 199,000 Mg
2) odpady segregowane – 1 557,000 Mg
3) odpady z PSZOK-u – 920,000 Mg
Warunki i informacje dodatkowe
Wadium
Informacje dodatkowe