AktywnyTED UEWadium

Przetarg nieograniczony na usługę utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych /PSZOK/ na terenie Gminy Miasta Radomia wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 389 250,00 PLN
Wadium50 000,00 PLNwnieś przed terminem ofert
Termin składania ofert28.09.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~2,5 średnia53% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaGmina Miasta Radomia
MiastoRadom
WojewództwoMazowieckie
NIP7962817529

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Radom). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)90500000 — Ścieki, odpady, środowisko
Numer ogłoszenia591381-2026
Data publikacji27.08.2026

Kody CPV

90500000Ścieki, odpady, środowisko

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie obejmuje utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie gminy, a także zagospodarowanie odpadów komunalnych. Zamawiający poszukuje operatora zdolnego do organizacji i utrzymania kompleksowej infrastruktury selektywnego zbierania odpadów.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych
  • Upoważnienia i pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z zagospodarowaniem odpadó…
  • Zdolność techniczna do obsługi infrastruktury PSZOK
  • Posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Ścieki, odpady, środowisko

W kategorii Ścieki, odpady, środowisko rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 2,5 oferty (konkurencja średnia); 53% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 389 250,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 180 810,00 PLN do 813 010,00 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 389 250,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~2,5 (średnia konkurencja)

Na podstawie 35 703 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Ścieki, odpady, środowisko.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Miasta Radomia oraz zagospodarowania odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak
Kwota50 000,00 PLN

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL