Brak terminuBZP
Remont (odnowa) drogi wojewódzkiej Nr 858 w m. Harasiuki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 059 597,01 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 059 597,01 PLN
Najdroższa oferta1 230 000,01 PLN
Taniej od najdroższej170 403,00 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+16%
1 059 597,01 PLN
najtańsza · wybrana1 230 000,01 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 230 000,01 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233222-1 — Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409196
Data publikacji27.08.2026 08:10
Kody CPV
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233140-2Roboty drogowe
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-640c60fd-71c5-43b7-9585-a7828509c62c