Brak terminuBZP
Produkcja i emisja programu w telewizji o zasięgu regionalnym
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy68 400,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta68 400,00 PLN
Najdroższa oferta75 706,50 PLN
Taniej od najdroższej7 306,50 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11%
68 400,00 PLN
najtańsza · wybrana75 706,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana75 706,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Poznań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)92111250-9 — Produkcja filmów informacyjnych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409210
Data publikacji27.08.2026 08:16
Kody CPV
92111250-9Produkcja filmów informacyjnych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-0c56b69a-b4f1-4d7a-99fe-e5fd9d853357