Brak terminuBZP
dostawa sprzętu medycznego j.u. do koronarografii i koronaroplastyki dla Pracowni Angiokardiografii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy143 532,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta26 892,00 PLN
Najdroższa oferta243 000,00 PLN
Taniej od najdroższej216 108,00 PLN89% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+804%
26 892,00 PLN
najtańsza243 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza243 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie
MiastoTarnów
WojewództwoMałopolskie
NIP8732713732
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Tarnów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33111710-1 — Wyroby do angiografii
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409242
Data publikacji27.08.2026 08:28
Kody CPV
33111710-1Wyroby do angiografii
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4b8923dc-abe7-445b-8e56-b488ea6fa1e2