Brak terminuBZP
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2021Z UL. SŁOWACKIEGO W CZAPLINKU WRAZ Z BUDOWĄ KANALIZACJI DESZCZOWEJ
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy4 111 463,95 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta4 111 463,95 PLN
Najdroższa oferta4 111 463,95 PLN
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W DRAWSKU POMORSKIM
MiastoDrawsko Pomorskie
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP2530038017
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Drawsko Pomorskie). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409235
Data publikacji27.08.2026 08:25
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-961fac0a-a54d-4ab6-8cc6-381efdcbf7c4