Brak terminuBZP
Dostawa samochodu dostawczego o ładowności do 3,5 tony – izoterma
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy363 834,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta363 834,00 PLN
Najdroższa oferta451 287,00 PLN
Taniej od najdroższej87 453,00 PLN19% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+24%
363 834,00 PLN
najtańsza · wybrana451 287,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana451 287,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34136000-9 — Samochody półciężarowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409222
Data publikacji27.08.2026 08:22
Kody CPV
34136000-9Samochody półciężarowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4eb5d4c6-9890-477a-a71a-62e9a9fee991