Brak terminuBZP
Modernizacja boiska gminnego w Latowiczu w zakresie budowy zaplecza szatniowo sanitarnego (w formie kontenerowej) i ogrodzenia
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy682 201,05 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta184 500,00 PLN
Najdroższa oferta648 210,00 PLN
Taniej od najdroższej463 710,00 PLN72% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+251%
184 500,00 PLN
najtańsza648 210,00 PLN
najdroższa
najtańsza648 210,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Latowicz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45212200-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409227
Data publikacji27.08.2026 08:23
Kody CPV
45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45212230-7Instalowanie szatni
45233000-9Roboty budowlane
45212140-9Obiekty rekreacyjne
45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-74140b7e-5b3b-4177-827f-4ce61aa4c373