Brak terminuBZP
Usługa cateringu dla dzieci Samorządowego Przedszkola w Radoszycach na rok szkolny 2026-2027"
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy431 010,80 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta431 010,80 PLN
Najdroższa oferta518 650,00 PLN
Taniej od najdroższej87 639,20 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+20%
431 010,80 PLN
najtańsza · wybrana518 650,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana518 650,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Radoszyce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55320000-9 — Usługi podawania posiłków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409231
Data publikacji27.08.2026 08:25
Kody CPV
55320000-9Usługi podawania posiłków
55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-74fab7f8-1724-44a9-b7d8-c79f27bb4eb2