Brak terminuBZP
Budowa i pogłębienie zbiorników retencyjnych wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach budowy „Osiedlowego Parku Zacisze” w Olsztynie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy5 043 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta5 043 000,00 PLN
Najdroższa oferta8 536 934,61 PLN
Taniej od najdroższej3 493 934,61 PLN41% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+69%
5 043 000,00 PLN
najtańsza · wybrana8 536 934,61 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana8 536 934,61 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45247270-3 — Budowa zbiorników
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409201
Data publikacji27.08.2026 08:11
Kody CPV
45247270-3Budowa zbiorników
45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-af62d2b6-2a83-4ed3-9b2f-3b04c034d4f9