Brak terminuBZP
Dowóz dzieci z terenu gminy Szczutowo do szkół w Szczutowie i Gójsku w roku szkolnym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy240 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta223 808,00 PLN
Najdroższa oferta419 984,00 PLN
Taniej od najdroższej196 176,00 PLN47% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+88%
223 808,00 PLN
najtańsza419 984,00 PLN
najdroższa
najtańsza419 984,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczutowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60100000-9 — Usługi w zakresie transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409203
Data publikacji27.08.2026 08:11
Kody CPV
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fb6286bf-d064-401b-8b18-f4928316dcb3