Brak terminuBZP
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Popów
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy476 369,37 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta476 369,37 PLN
Najdroższa oferta499 895,37 PLN
Taniej od najdroższej23 526,00 PLN5% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5%
476 369,37 PLN
najtańsza · wybrana499 895,37 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana499 895,37 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczytniki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409211
Data publikacji27.08.2026 08:16
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b99df25e-4d43-46e4-9cde-b5655ec3e306