Brak terminuBZP
BUDOWA PARKINGU PRZY PRZEDSZKOLU W MARGONINIE
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy924 960,00 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta924 960,00 PLN
Najdroższa oferta1 874 654,44 PLN
Taniej od najdroższej949 694,44 PLN51% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+103%
924 960,00 PLN
najtańsza · wybrana1 874 654,44 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 874 654,44 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Margonin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45112730-1 — Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409213
Data publikacji27.08.2026 08:17
Kody CPV
45112730-1Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233300-2Roboty budowlane
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233100-0Roboty budowlane
45233253-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45231000-5Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-71503ca9-9265-476f-8658-791e5e326d10