Brak terminuBZP
Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże (ścieżka historyczno–edukacyjno–turystyczna wraz z zagospodarowaniem terenu) – etap IX
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy282 650,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta282 650,00 PLN
Najdroższa oferta657 378,62 PLN
Taniej od najdroższej374 728,62 PLN57% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+133%
282 650,00 PLN
najtańsza · wybrana657 378,62 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana657 378,62 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dubiecko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111291-4 — Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409296
Data publikacji27.08.2026 08:43
Kody CPV
45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233161-5Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
34928530-2Latarnie uliczne
45232130-2Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233293-9Instalowanie mebli ulicznych
45212140-9Obiekty rekreacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d6037cca-7efc-4037-b3d2-0df88847b4e8