Brak terminuBZP
Dowóz dzieci niepełnosprawnych z Gminy Krynica-Zdrój do szkół i ośrodków w roku szkolnym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy309 560,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta99 000,00 PLN
Najdroższa oferta376 000,00 PLN
Taniej od najdroższej277 000,00 PLN74% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+280%
99 000,00 PLN
najtańsza376 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza376 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCENTRUM KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNE OŚWIATY GMINY KRYNICA-ZDRÓJ
MiastoKrynica-Zdrój
WojewództwoMałopolskie
NIP7341933771
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krynica-Zdrój). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60100000-9 — Usługi w zakresie transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409361
Data publikacji27.08.2026 09:01
Kody CPV
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8ae25649-18a5-457b-8089-7e7a756fb3e7