Brak terminuBZP
Remont pomieszczeń na potrzeby prowadzenia usług społecznych w Gminie Ulan-Majorat - drugie postępowanie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy309 847,73 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta309 847,73 PLN
Najdroższa oferta446 490,00 PLN
Taniej od najdroższej136 642,27 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+44%
309 847,73 PLN
najtańsza · wybrana446 490,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana446 490,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ulan-Majorat). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45200000-9 — Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409383
Data publikacji27.08.2026 09:08
Kody CPV
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45262690-4Remont starych budynków
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45215200-9Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej
45442110-1Malowanie budynków
45431200-9Kładzenie glazury
45431100-8Kładzenie terakoty
44221000-5Materiały budowlane
45421131-1Instalowanie drzwi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b76298f5-60e9-487a-a3b2-74b8681a29b3